• PROGRAM PROFILAKTYKI PRÓCHNICY

• Program profilaktyki próchnicy dla dzieci Miasta Żory" ma na celu zmniejszenie wartości wskaźnika próchnicy u dzieci oraz zwiększenia odsetka dzieci ze zdrowym uzębieniem. Chodzi również o podniesienie poziomu wiedzy i świadomości w zakresie zdrowia jamy ustnej wśród dzieci oraz ich opiekunów w odniesieniu do właściwej higieny jamy ustnej.
            Program polityki zdrowotnej „Program profilaktyki próchnicy dla dzieci Miasta Żory" objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Żory na lata 2023-2025.
            Do programu włączeni są  uczniowie drugich i piątych klas szkół podstawowych z terenu miasta Żory.

W ramach programu odbędą się:
            - zajęcia edukacyjne w placówkach oświatowych na temat choroby próchnicowej, jej powikłań, wpływu na stan zdrowia,

• SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

• Już po raz drugi nasza szkoła bierze udział w projekcie SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW.

Im więcej nauczycieli, rodziców, uczniów, przyjaciół pomoże w zbieraniu Talenciaków dla Naszej szkoły tym więcej nagród uda się nam zebrać.

Akcja trwa od 01.09 do 05.11.2023r.

Talenciaki prosimy wrzucać do pudełka umieszczonego przy wejściu do szkoły.

Dziękujemy!!!