• Członkowie KOŁA MYŚLOGRAFICZNEGO realizują projekt Mistrzyni Szymborska. Nasi uczniowie stworzyli wspaniałe wyklejanki godne Wisławy Szymborskiej. Zatęskniliśmy też za Kwadraciakami. Przy ich pomocy staraliśmy się przywołać wiosnę...

ZAPRASZAMY DO GALERII wink Koło Myślograficzne

Zdjęcie przedstawia uczennicę wycinającą z gazety litery

Zdjęcie przedstawia kartkę papieru oraz gazetę z której uczennica wycina litery.

• ROK SZYMBORSKIEJ - DziałaMY!!

Już wkrótce, wchodząc do szkoły, zostaniemy powitani przez Wisławę Szymborską. Zachęcamy całą społeczność szkolną do pochylenia się nad twórczością tej wybitnej noblistki. Mamy ku temu świetną okazję. Taki rok się nie powtórzy, bo przecież "nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy". Dlatego słowami jej wiersza prosimy :"Przechodniu, wyjmij z teczki mózg elektronowy i nad losem Szymborskiej podumaj przez chwilę". Wystawę przygotowali członkowie KOŁA MYŚLOGRAFICZNEGO.

Dwie uczennice wykonują gazetkę na sztalugach

• Uczniowie klas piątych przystąpili do realizacji projektu MISTRZYNI SZYMBORSKA.

Efekty pracy piątoklasistów można podziwiać w sali nr 9.

Gazetka klasowa przedstawiająca obchody roku Wisławy Szymborskiej

Zdjęcie przedstawia grarafikę plakatów opracowanych z okazji obchodu 100 lat Wisłwy Szymborskiej  na tle różnych czarno-białych gazet.

Zdjęcie przedstawia pracę wykonaną przez uczniów na którym znajduje się poetka Szymborska oraz tekst wiersza "Nic dwa razy"